WinkelzoekerKlantenservice
 
-20%*

all of me
SCENTED SHOWER GEL

(0)
  • 200 ML
      Adviesprijs € 49,00 € 39,20
  € 39,20     € 49,00
39 Beauty Member Punten
 

Beschrijving

Deze zintuiglijke schuimende douchegel reinigt de huid en laat de verfijnde, kenmerkende parfum achter van all of me, het nieuwe parfum van Narciso Rodriguez.
all of me is een eerbetoon aan individualiteit en zelfexpressie. Het is een nieuw bloemig parfum met een combinatie van heerlijke centifoliaroos en gewaagd geranium bourbon, een geurnoot die vaak wordt gebruikt in herengeuren.

Naast dit onderscheidende duet van roos en geranium geeft een akkoord van verfijnde, melkachtige witte muskus een nieuwe draai aan de iconische Narciso Rodriguez-signatuur. Er zijn zes verschillende musc noten gemengd om een verslavende geur te creëren die aanvoelt als een tweede huid. Elke geurnoot geeft de veelzijdige bloemenmix een nieuwe dimensie.

Vegan formule

Productdetails

BasisnotenHeart of Musc, sandelhout essence
HartnotenRoos centifolia bloemblad, geranium bourbon
TopnotenWitte pioenroos, magnolia essence
EAN code:3423222081416

Ingrediënten

 

AQUA (WATER), SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PARFUM (FRAGRANCE), POLYGLYCERYL-3 COCOATE, GLYCERIN, DECYL GLUCOSIDE, PROPANEDIOL, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, XYLITOL, SORBITOL, PEG-55 PROPYLENE GLYCOL OLEATE, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM BENZOATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, SODIUM GLUCONATE, CITRIC ACID, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, POLYGLYCERYL-6 LAURATE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, COUMARIN

LEVERING EN RETOURNEREN

Hoe verloopt de levering?

Je kunt jouw bestelling laten bezorgen op je huisadres, in één van onze winkels of bij een postpunt. De verwachte leverdatum zie je tijdens het bestellen in jouw winkelmandje. We bezorgen al jouw bestellingen vanaf €25,- gratis. Daarnaast kun je ook kiezen voor Click & Collect, dan ligt jouw bestelling na 1 uur klaar in de door jou gekozen winkel. 

Bezorging aan huis of op een ander adres in Nederland?
PostNL bezorgt van maandag t/m zaterdag tot 21.30 uur. Ben je niet thuis? De bezorger brengt jouw bestelling dan bij je buren of een PostNL-punt.

Afhalen in één van onze winkels of een postpunt?
Zodra jouw pakket klaar ligt dan ontvang je een mail. Deze kun je op vertoon van de track & trace code ophalen.

Ga naar meer info en FAQ’s over levering.

Retourneren

Terugsturen
Na ontvangst van jouw bestelling producten heb je 14 dagen om deze (gedeeltelijk) terug te sturen of te herroepen. Na de herroeping heb je dan nog eens 14 dagen de tijd om de producten te retourneren. Om jouw bestelling te herroepen, kun je contact met ons opnemen of gebruikmaken van een modelformulier voor herroeping.

Omruilen of terugbrengen in de winkel
Je mag het product ook terugbrengen of omruilen in een winkel bij jou in de buurt. Hiervoor hoef je geen retourformulier in te vullen. Neem wel je orderbevestiging mee.

Ga naar meer info en FAQ’s over retourneren.

Meer vragen rond bestellen? Die vind je op onze FAQ pagina.

PRODUCTVEILIGHEID

Contactnaam:BEAUTE PRESTIGE INTERNATIONAL
E-mailadres:-
Communicatieadres:Rue du Faubourg-Saint-Honoré 56/A, 75008, Paris (France)

Reviews

(0)

0 reviews

Hoe werken beoordelingen?